již 27 let na trhu

SLOVINSKO - Moravské Toplice, hotel Ajda ****

SLOVINSKO - ZÁJEZD AUTOKAREM DO TERMÁLNÍCH LÁZNÍ

HOTEL AJDA**** - MORAVSKÉ TOPLICE - TERME 3000

PRODLOUŽENÝ VÍKEND V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH – ZAJIŠTĚNY 3 DNY KOUPÁNÍ od čtvrtka do soboty!!   Naše ceny jsou včetně dopravy!

Hotel AJDA ****

Poloha: nádherný a kvalitní hotel, přímo u termálního centra se nacházejí 3 vzájemně propojené hotely Termal, hotel Livada Prestige a hotel Ajda. Hotel je součástí Terme 3000. Je vhodný i pro rodiny s dětmi. Vybavení: ubytovací kapacita hotelu je 157 pokojů, recepce, restaurace, výtah, aperitiv bar. Přímo v hotelu se nachází sauna (zdarma), kryté i venkovní bazény, solárium a salón krásy. Hotel je propojen chodbou s centrem zdraví a krásy Thermalium (služby za poplatek - elektroléčba, masáže, bahenní zábaly), hoteloví hosté mají neomezený vstup i do aqua parku Terme 3000. Ubytování: 2-lůžkové pokoje s možností 1přistýlky s balkonem a příslušenstvím, telefon, TV-SAT, minibar, fén, Wi-Fi, klimatizace (v ceně). Stravování: polopenze - formou bohatého bufetu, salátový bufet (nápoje u večeří nejsou v ceně). Bližší informace o hotelu: http://www.sava-hotels-resorts.com/en/accomodations/terme-3000-moravske-toplice/hotel-ajda/

TERME 3000 uzavřený lázeňský areál se soustavou 22 vnitřních a venkovních bazénů (30-38°C). Naleznete zde také tobogány, skluzavky se zvukovými a vizuálními efekty, whirpooly, umělé řeky, vodopády, vodotrysky, peřeje, sauny a mnoho dalších vodních atrakcí. Ve vybraných bazénech je tzv. "černá termální voda" - pro tuto lokalitu typický a specifický léčivý prostředek.

CENA ZAHRNUJE: autokarovou dopravu, 2x ubytování, 2x polopenzi formou bufetu, pobytovou taxu, technického vedoucího, koupání v termálních lázních TERME 3000, návštěva tureckých saun a bazénů s termální vodou v hotelu Ajda****, župan, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.

CENA NEZAHRNUJE: komplexní pojištění léčebných výloh a storno poplatků ze zdravotních důvodů a při nedobrovolné ztrátě zaměstnání (možnost dokoupení 3 dny x 29 Kč/os./den, děti do 12 let za 16 Kč/den). NÁSTUPNÍ MÍSTA: Ostrava, Frýdek - Místek, Kopřivnice, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Zlín, Uherské Hradiště, Hodonín, Břeclav.


<< Zpět na titulní stránku