již 27 let na trhu

hotel Mediteran - rodinný pokoj

Kategorie:***
Země:Chorvatsko
Oblast: Kvarner - Crikvenica (Crikvenica)
Poloha:

PRO RODINY SE 2 DĚTMI! hotel přímo u moře, od pláže je oddělen pouze místní komunikací, cca 1,5 km od centra letoviska Crikvenica.

Vybavení:

restaurace, aperitiv bar, snack bar, terasa s posezením a výhledem na moře, směnárna, sejf (za poplatek), kongresový sál, TV místnost, u recepce Wi-fi zdarma, výtah, parkoviště (za poplatek).

Ubytování:

RODINNÉ POKOJE - prostorné 4-lůžkové pokoje s příslušenstvím (dva oddělené pokoje na dotaz v CK), nacházejí se v podkrovním patře se střešními okny, bez balkonu. Na pokoji lednice a varná konvice (bez nádobí), TV-SAT, telefon, individuální klimatizace v ceně.

Strava:

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu (u večeří je v ceně 0,25 l minerální vody a pro dospělé osoby navíc 0,25 l vína).

Pláž a plážový servis:

menší oblázková pláž a betonová plata přímo před hotelem (slunečníky a lehátka za poplatek), široká oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře cca 200 m.

Sport a zábava:

vnitřní ( v provozu jen při chladném počasí) a venkovní bazén se sladkou vodou (slunečníky a lehátka za poplatek), sauna a masáže (za poplatek), půjčovna skútrů, vodní sporty na pláži.

Cena zahrnuje:

dopravu zájezdovým klimatizovaným autokarem, 7x ubytování, vybraný typ stravy, pobytovou taxu, služby delegáta, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje:

neuvedené stravování, pojištění léčebných výloh a storno poplatků (viz. příplatky).

Program zájezdu:

1. den: odjezd v pátek v podvečerních hodinách

2. den: příjezd do Chorvatska v ranních hod., odpoledne ubytování

3.-8. den: koupání, slunění, fakultativní výlety

9. den: odjezd z Chorvatska ve večerních hodinách

10. den: příjezd do ČR v neděli v ranních hodinách

Nástupní místa:

Benešov, Blatná, Brno, Břeclav, České Budějovice, Český Těšín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek - Místek, Havířov, Hlučín, Horažďovice, Hranice na Moravě, Kaplice, Karviná, Klatovy, Kopřivnice, Liberec, Lipník nad Bečvou, Lovosice, Mikulov, Mladá Boleslav, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Orlová, Ostrava, Otrokovice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Rožnov pod Radhoštěm, Strakonice, Strážnice, Tábor, Třinec, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vizovice, Vlastní doprava, Vsetín, Vyškov, Zlín

Fakultativní výlety:

PLITVICKÁ JEZERA (390 HRK) - celodenní výlet autobusem, návštěva národního parku se soustavou 16 jezer a 90 vodopádů

VRBNIK (120 HRK) - půldenní lodní výlet s ochutnávkou vína do starobylého městečka Vrbnik na ostrově Krk

FISH PICNIC RAB + BASKA (300 HRK) - celodenní lodní výlet

CRIKVENICA + akvárium (120 HRK) - půldenní lodní výlet (z ostrova Krk, vstupné není zahrnuto v ceně).

Uvedené výlety a ceny jsou orientační, u jednotlivých ubytování se nabídka a ceny liší. Pro děti do 12 let až 50% sleva, děti do 6 let ZDARMA. Aktuální nabídku výletů a cen Vám sdělí delegát, u kterého si můžete výlety zakoupit na místě.

Poznámka:

Nástupní místa v Čechách, doprava ve spolupráci. V některých případech může být do nejbližšího možného nástupního místa zajištěn k busu svozový transfer s přestupem.

Cenová kalkulace vlastní dopravy a spojení termínů na dotaz v CK.

TERMÍNY

Momentálně vyprodáno