již 27 let na trhu

TK Uvala Scott

Země:Chorvatsko
Oblast: Kvarner - Kraljevica (Kraljevica)
Poloha:

SKVĚLÁ STRAVA! 50-100 m od pláže, turistický komplex se nachází v zálivu Dubno v blízkosti Krčského mostu, 3 km od městečka Kraljevica.

Vybavení:

hlavní budova s 11 pavilony ve středomořském stylu, klimatizovaná recepce, sejf (za poplatek), směnárna, Wi-fi u recepce zdarma, 2 restaurace, kavárna se sluneční terasou s panoramatickým výhledem na Kvarnerský záliv, taverna-pizzeria (a la carte) s živou hudbou, disco club, minimarket, obchod se suvenýry, kadeřnictví, sauna, na pláži nabízí občerstvení restaurace (KONOBA) a snack bar (BUFET PLAŽA).

Ubytování:

jednoduše zařízené 2-lůžkové superior pokoje s možností 1 přistýlky s výhledem na moře (50 m od moře). SSBLC (za příplatek) - 2-lůžkové superior pokoje s možností 1 přistýlky s menším balkonem s výhledem na moře (100 m od moře). Ve všech pokojích TV, minilednice a příslušenství, klimatizace v ceně.

Strava:

polopenze - snídaně i večeře formou bohatého bufetu (nápoje u večeří nejsou zahrnuty v ceně) NEBO plná penze - obědy servírované (výběr ze 2 menu).

Pláž a plážový servis:

betonová, částečně také písčitá, oblázková a skalnatá s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečník za poplatek).

Sport a zábava:

každý večer živá hudba na terase u pizzerie (během sezony), půjčovna loděk, člunů, šlapadel, škola potápění, stolní tenis. Promenáda podél pobřeží poskytne milovníkům romantických procházek hezké zážitky.

Cena zahrnuje:

dopravu zájezdovým klimatizovaným autokarem, 7x ubytování, vybraný typ stravy, pobytovou taxu, služby delegáta, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje:

neuvedené stravování, pojištění léčebných výloh a storno poplatků (viz. příplatky).

Program zájezdu:

1. den: odjezd v pátek v podvečerních hodinách

2. den: příjezd do Chorvatska v ranních hod., odpoledne ubytování

3.-8. den: koupání, slunění, fakultativní výlety

9. den: odjezd z Chorvatska ve večerních hodinách

10. den: příjezd do ČR v neděli v ranních hodinách

Nástupní místa:

Benešov, Blatná, Brno, Břeclav, České Budějovice, Český Těšín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek - Místek, Havířov, Hlučín, Hodonín, Horažďovice, Hranice na Moravě, Kaplice, Klatovy, Kopřivnice, Liberec, Lipník nad Bečvou, Lovosice, Mikulov, Mladá Boleslav, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Orlová, Ostrava, Otrokovice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Rožnov pod Radhoštěm, Strakonice, Strážnice, Tábor, Třinec, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vizovice, Vlastní doprava, Vsetín, Vyškov, Zlín

Fakultativní výlety:

PLITVICKÁ JEZERA (390 HRK) - celodenní výlet autobusem, návštěva národního parku se soustavou 16 jezer a 90 vodopádů

VRBNIK (120 HRK) - půldenní lodní výlet s ochutnávkou vína do starobylého městečka Vrbnik na ostrově Krk

FISH PICNIC RAB + BASKA (300 HRK) - celodenní lodní výlet

CRIKVENICA + akvárium (120 HRK) - půldenní lodní výlet (z ostrova Krk, vstupné není zahrnuto v ceně).

Uvedené výlety a ceny jsou orientační, u jednotlivých ubytování se nabídka a ceny liší. Pro děti do 12 let až 50% sleva, děti do 6 let ZDARMA. Aktuální nabídku výletů a cen Vám sdělí delegát, u kterého si můžete výlety zakoupit na místě.

Poznámka:

Nástupní místa v Čechách, doprava ve spolupráci. V některých případech může být do nejbližšího možného nástupního místa zajištěn k busu svozový transfer s přestupem.

Cenová kalkulace vlastní dopravy a spojení termínů na dotaz v CK.

TERMÍNY

Momentálně vyprodáno