již 27 let na trhu

hotel Adriatic

Kategorie:**
Země:Chorvatsko
Oblast: Kvarner - Krk (Omišalj)
Poloha:

NOVINKA! SKVĚLÁ STRAVA! 100 m od pláže, hotel je umístěn v zeleni s udržovanou zahradou, do centra města Omišalj cca 500 m. Ve městečku je k dispozici lékařská služba, lékárna a banka.

Vybavení:

recepce, 3 klimatizované restaurace, u recepce Wi-fi zdarma, aperitiv bar, kavárna, restaurace a la carte, disco bar, masážní a kadeřnický salón, sejf na recepci (za poplatek), směnárna, obchůdek se suvenýry, parkoviště, hotel bez výtahu.

Ubytování:

SSFRW (za příplatek) - 2-lůžkové nebo 3-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, s francouzským oknem s výhledem na moře a příslušenstvím. Na pokoji TV-SAT, telefon. FRW - 2-lůžkové nebo 3-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, s francouzským oknem a příslušenstvím. Na pokoji TV-SAT, telefon.

Strava:

polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu NEBO plná penze-obědy servírované.

Pláž a plážový servis:

oblázková a kamenitá pláž s upravenými plochami na slunění, pozvolný vstup do moře. Pod dětským hřištěm je vstup do vody i pláž upravená pro děti i neplavce s písčitým dnem.

Sport a zábava:

tenisové kurty, hřiště pro míčové hry (volejbal, košíková), stolní tenis, minigolf, dětské hřiště s průlezkami, vodní sporty na pláži.

Cena zahrnuje:

dopravu zájezdovým klimatizovaným autokarem, 7x ubytování, vybraný typ stravy, pobytovou

Cena nezahrnuje:

neuvedené stravování, pojištění léčebných výloh a storno poplatků (viz. příplatky)

Program zájezdu:

1. den: odjezd v pátek v podvečerních hodinách

2. den: příjezd do Chorvatska v ranních hod., odpoledne ubytování

3.-8. den: koupání, slunění, fakultativní výlety

9. den: odjezd z Chorvatska ve večerních hodinách

10. den: příjezd do ČR v neděli v ranních hodinách

Nástupní místa:

Benešov, Blatná, Brno, Břeclav, České Budějovice, Český Těšín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek - Místek, Frýdek - Místek, Havířov, Hlučín, Hodonín, Horažďovice, Hranice na Moravě, Kaplice, Karviná, Klatovy, Kopřivnice, Liberec, Lipník nad Bečvou, Lovosice, Mikulov, Mladá Boleslav, Olomouc, Opava, Orlová, Ostrava, Otrokovice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Rožnov pod Radhoštěm, Strakonice, Strážnice, Tábor, Třinec, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vizovice, Vlastní doprava, Vsetín, Vsetín, Vyškov, Zlín

Fakultativní výlety:

PLITVICKÁ JEZERA (390 HRK) - celodenní výlet autobusem, návštěva národního parku se soustavou 16 jezer a 90 vodopádů

VRBNIK (120 HRK) - půldenní lodní výlet s ochutnávkou vína do starobylého městečka Vrbnik na ostrově Krk

FISH PICNIC RAB + BASKA (300 HRK) - celodenní lodní výlet

CRIKVENICA + akvárium (120 HRK) - půldenní lodní výlet (z ostrova Krk, vstupné není zahrnuto v ceně).

Uvedené výlety a ceny jsou orientační, u jednotlivých ubytování se nabídka a ceny liší. Pro děti do 12 let až 50% sleva, děti do 6 let ZDARMA. Aktuální nabídku výletů a cen Vám sdělí delegát, u kterého si můžete výlety zakoupit na místě.

Poznámka:

Nástupní místa v Čechách, doprava ve spolupráci. V některých případech může být do nejbližšího možného nástupního místa zajištěn k busu svozový transfer s přestupem.

Cenová kalkulace vlastní dopravy a spojení termínů na dotaz v CK.

TERMÍNY

Momentálně vyprodáno