již 27 let na trhu

Kemp Cesenatico II. - italské mobile home

Připravujeme

Kemp Cesenatico II. - italské mobile home (Itálie - Emilia Romagna)Kemp Cesenatico II. - italské mobile home (Itálie - Emilia Romagna)Kemp Cesenatico II. - italské mobile home (Itálie - Emilia Romagna)Kemp Cesenatico II. - italské mobile home (Itálie - Emilia Romagna)Kemp Cesenatico II. - italské mobile home (Itálie - Emilia Romagna)Kemp Cesenatico II. - italské mobile home (Itálie - Emilia Romagna)

Kemp Cesenatico II. - italské mobile home (Itálie - Emilia Romagna)

Země:Itálie
Oblast: Emilia Romagna (Cesenatico)
Poloha:

klidná část kempu, 300 m od letoviska Zadina s trhy, obchůdky, kolotoči a různými atrakcemi pro děti, 2 km od městečka Cesenatico.

Vybavení:

recepce, minimarket, v provozu český bufet s výběrem nápojů, nanuků, sladkostí atd. za Kč, možnost zapůjčení slunečníku, varné konvice a ventilátoru. Pro děti k dispozici dětské hřiště se skluzavkami a průlezkami. V sezóně 2016 vybudován skvělý nový bazén/brouzdaliště se skluzavkou, vodotrysky, bublinkami pro děti i dospělé, vzdálený od našich kapacit cca 50 m, vstup ZDARMA. Navíc mohou klienti ZDARMA navštěvovat bazén, který se nachází ve vedlejším kempu Cesenatico I. a využívat služeb turistického vláčku, který denně jezdí okruh z kempu do kempu, navíc v pá + so + ne (dle sezóny) večer až do přístavu.

Ubytování:

4- lůžkové mobilní domky s klimatizací ZDARMA, skládají se ze dvou ložnic, obývací místnosti, kuchyně a koupelny s WC. Před každým mobilním domkem je krytá veranda s možností posezení. Vybavení: postele s matracemi, přikrývky, polštáře, skříň, sklenice, hrníčky, talíře, příbory, 1x lednice, na verandě stůl a židle.

DŮLĚŽITÉ: Účastník musí mít s sebou: prostěradlo, povlečení,utěrku, prostředek na nádobí, sáčky do koše.

Strava:

ZA PŘÍPLATEK! 3x denně česká strava kempového typu (jednotné jídlo, nápoje u snídaně) - vydává se v jednotném čase u výdejního místa, stravování probíhá v zastřešené jídelně. Strava je jednotná pro celý kemp, nelze zajistit speciální diety (bezlepková, jaterní atd.). Nádobí si umývá každý účastník sám. Pobyt začíná večeří a končí pozdním obědem. Vzhledem k plné penzi není zajištěno skladování potravin v lednicích (platí pro objekty bez lednice). 1x za týden je sanitární den určený k úklidu kuchyně - místo oběda je po snídani podáván těstovinový salát v krabičce.

Pláž a plážový servis:

písečná s pozvolným vstupem do moře, vzdálená cca 8 minut chůze.

Sport a zábava:

rozsáhlý městský park s převážně travnatým povrchem, písčitými cestičkami a venkovními posilovacími prostředky, stolní tenis, hřiště na minikopanou, beachvolejbal, basketbal, plážový fotbal, badminton.

Cena zahrnuje:

ubytování pro 4 osoby, služby delegáta, úklid.

Cena nezahrnuje:

pojištění léčebných výloh a storno poplatků, stravu, dopravu (viz. příplatky), ložní prádlo, slunečník, varnou konvici, ventilátor, balíček na cestu zpět.

Program zájezdu:

1. den: odjezd z ČR v odpoledních hodinách

2. den: příjezd do Itálie v ranních hodinách, ubytování po 16. hod.

3.- 8. den: koupání, slunění, fakultativní výlety

9. den: odjezd z Itálie v odpoledních hodinách

10. den: příjezd do ČR v dopoledních hodinách

Nástupní místa:

Brno, Břeclav, Český Těšín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek - Místek, Havířov, Hlučín, Hodonín, Hranice na Moravě, Karviná, Kopřivnice, Lipník nad Bečvou, Mikulov, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Orlová, Ostrava, Otrokovice, Prostějov, Přerov, Rožnov pod Radhoštěm, Strážnice, Třinec, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vizovice, Vlastní doprava, Vsetín, Zlín

Fakultativní výlety:

SAN MARINO - nejmenší a nejstarobylejší nezávislý stát na světě, busem cca 1 hod. (ranní/večerní 240 Kč)

ZÁBAVNÍ VODNÍ PARK - ATLANTICA - tobogány, skluzavky, bazény, vzdálenost od kempu cca 20 min. chůze (celodenní 11 EUR, odpolední 8 EUR)

MIRABILANDIA - nepřeberné množství atrakcí, kolotočů, horských drah atd., busem cca 30 min. (21 EUR + 6 EUR doprava)

ITALIA IN MINIATURA - historické památky Itálie v miniaturním provedení, busem cca 30 min. (16 EUR + 5 EUR doprava)

BENÁTKY - busem cca 2 hod. + místní doprava (400 Kč + cca 4 EUR místní doprava); LODNÍ VÝLET – odpolední (cca 14:00-18:30), nástup na molu na pláži (18 EUR, děti do 10 let 15 EUR).

Po většinu sezóny je na výlety k dispozici český autokar.Nabídka výletů a ceny jsou orientační, ceny platí pro skupiny min. 30 osob. Výlety se kupují přímo na místě u delegáta, při menším počtu zájemců výlety nejsou zorganizovány.

Poznámka:

Možnost dokoupení dopravy autobusem (viz. nástupní místa) a stravy (plná penze).

U italksých mobile homů NELZE UPLATNIT ŽÁDNÁ SLEVA!

TERMÍNY

Připravujeme