již 27 let na trhu

Kemp Cesenatico II. - karavany

Země:Itálie
Oblast: Pro skupiny (Cesenatico )
Typ zájezdu:pobytový
Typ dopravy:autobusem
Délka zájezdu:10 dnů
Nástup:dle popisu
Strava:plná penze
Cena od: 4 900
Poloha:

klidná část kempu, 300 m od letoviska Zadina s trhy, obchůdky, kolotoči a různými atrakcemi pro děti, 2 km od městečka Cesenatico.

Vybavení:

recepce, minimarket, společné sociální zařízení (WC, sprchy - vzdálenost cca 50-100 m), v provozu český bufet s výběrem nápojů, nanuků, sladkostí atd. za Kč, možnost zapůjčení slunečníku, varné konvice a ventilátoru. Pro děti k dispozici dětské hřiště se skluzavkami a průlezkami. V roku 2016 vybudován v areálu kempu nový krásný relaxační bazén vzdálený od našich kapacit rovněž cca 50 m, možno využívat ZDARMA. Navíc mohou klienti ZDARMA navštěvovat bazén, který se nachází ve vedlejším kempu Cesenatico I. a využívat služeb turistického vláčku, který denně jezdí okruh z kempu do kempu, navíc v pá + so + ne (dle sezóny) večer až do přístavu.

Ubytování:

4-lůžkové karavany s možností 1 přistýlky (5. osoba je ubytována vždy na přistýlce - vsuvka mezi postelemi nebo přistýlka v předsíni), s elektrickým osvětlením a zásuvkami. Vybavení: přikrývky, polštářky, skříň, poličky, věšáky, sklenice, hrníčky, talíře, před karavanem plastový stůl a židle dle počtu ubytovaných.

Strava:

3x denně česká strava kempového typu (pobyt začíná večeří a končí pozdním obědem, jednotný čas výdeje), strava je jednotná pro celý kemp, nelze zajistit speciální diety (bezlepková, jaterní atd.), 1x za týden je sanitární den určený k úklidu kuchyně - v tento den je návštěva vodního parku a místo oběda je po snídani podáván těstovinový salát v krabičce, pitný režim je v kempu pro dětské kolektivy zajištěn.

Pláž a plážový servis:

písečná s pozvolným vstupem do moře, vzdálená cca 8 minut chůze.

Sport a zábava:

rozsáhlý městský park s převážně travnatým povrchem, písčitými cestičkami a venkovními posilovacími prostředky, stolní tenis, hřiště na minikopanou, beachvolejbal, basketbal, plážový fotbal, badminton.

Cena zahrnuje:

dopravu klimatizovaným autokarem, 4x/7x ubytování, plnou penzi, služby delegáta, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje:

komplexní pojištění léčebných výloh a storno poplatků, ložní prádlo, slunečník, varnou konvici, ventilátor, balíček na cestu zpět.

Program zájezdu:

1. den: odjezd z ČR v odpoledních hodinách

2. den: příjezd do Itálie v ranních hodinách, po 10. hod ubytování

3.- 8. den: koupání, slunění, fakultativní výlety

9. den: odjezd z Itálie v odpoledních hodinách

10. den: příjezd do ČR v dopoledních hodinách

Nástupní místa:

Brno, Břeclav, Český Těšín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek - Místek, Havířov, Hlučín, Hodonín, Hranice na Moravě, Karviná, Kopřivnice, Lipník nad Bečvou, Mikulov, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Orlová, Ostrava, Otrokovice, Prostějov, Přerov, Rožnov pod Radhoštěm, Strážnice, Třinec, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vizovice, Vsetín, Zlín

Fakultativní výlety:

SAN MARINO - nejmenší a nejstarobylejší nezávislý stát na světě, busem cca 1 hod. (ranní/večerní 250 Kč nebo 8,50 EUR);

ZÁBAVNÍ VODNÍ PARK - ATLANTICA - tobogány, skluzavky, bazény, vzdálenost od kempu cca 20 min. chůze (11 EUR);

MIRABILANDIA - nepřeberné množství atrakcí, kolotočů, horských drah atd., busem cca 30 min. (20 EUR + 6 EUR doprava);

ITALIA IN MINIATURA - historické památky Itálie v miniaturním provedení, busem cca 30 min. (20 EUR- včetně dopravy)

LODNÍ VÝLET

Po většinu sezóny je na výlety k dispozici český autokar. Nabídka výletů a ceny jsou orientační, ceny platí pro skupiny min. 30 osob. Výlety se kupují přímo na místě u delegáta, při menším počtu zájemců výlety nejsou zorganizovány.

Poznámka:

Účastník by měl mít s sebou:

a) kapesné v EUR na výlety do vodních a zábavních parků, lodní výlet a drobné nákupy

b) kapesné v Kč na dopravu na výlety a v provozu bufet za české maloobchodní i nižší ceny (nápoje, sladkosti, nanuky atd.).

Dále: platný cestovní pas/OP, prostěradlo, povinně povlečení (jinak viz. příplatky), příbor, utěrku, prostředek na nádobí, sáčky do koše.

Vzhledem k plné penzi je skladování potravin v ledničkách zabezpečeno pouze v omezeném rozsahu.

Nástupní místa: po domluvě s CK z celé ČR (příplatek dle vzdálenosti jednotlivých nástupních míst).

V případě zajištění 42 platících osob = 1 místo zdarma. Navíc na každých 10 osob = 1 vedoucí či trenér zdarma, tzn. 10+1, 20+2, 30+3, 40+4, 42+4+1.

Sleva ze zájezdu za každých zajištěných 10 osob 2.500 Kč, při zkráceném pobytu na 4 noci sleva za každých zajištěných 10 osob 1.800 Kč.

TERMÍNY

Vámi zvolené kombinaci neodpovídá žádný zájezd. Změňte proto podmínky vyhledávání.