již 27 let na trhu

hotel Repce

Kategorie:***
Země:Maďarsko
Oblast: MAĎARSKO - Bük, Sárvár (Bükfürdö, Sárvárfürdö)
Poloha:

BÜKFÜRDÖ

Rozsáhlý lázeňský areál nabízí dohromady 32 bazénů. Léčivá voda o teplotě 32-38°C je vhodná k léčení poruch pohybového ústrojí (artróza, osteoporóza, chronická artritida), nemocí trávicího ústrojí, chronických gynekologických a urologických zánětů, rehabilitacím a k poúrazové následné léčbě. Hotel Répce*** - rozsahem svých služeb uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Hotelový wellness ostrov nabízí vnitřní bazén, posilovnu, saunu, parní lázeň a jacuzzi, Wi-Fi v lobby. Z hotelu Répce*** lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou spojovací chodbou. Ubytování: 2 os. pokoje s možností přistýlky s francouzským oknem, sociálním zařízení (koupelna a WC), TV a minibar.

Bližší informace: http://www.bukfurdo.hu/cs/

SÁRVÁRFÜRDÖ

Bazény naplněné kvalitní sárvárskou léčivou vodou pohladí vaše tělo i duši, zapomenete na každodenní starosti, voda bude léčit Vaše klouby a Revmatické bolesti. Chrliče, masážní trysky a proudový kanál v zážitkovém bazénu nabízí dokonalý odpočinek. Bazény v léčebné části lázní: venkovní a vnitřní zážitkový bazén, venkovní a vnitřní léčebný bazén, vnitřní zážitkový bazén s léčivou vodou. Rodinné zážitkové lázně: každý si může vybrat podle své chuti skluzavky různých velikostí a sklonů, rodinné a dětské bazény. Budova o rozloze 5000 m2 se středomořskou atmosférou nabízí mnoho dobrodružství.

Bližší informace: http://www.sarvarfurdo.hu/cz

Vybavení:

hotel Répce*** rozsahem svých služeb uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Hotelový wellness ostrov nabízí vnitřní bazén, posilovnu, saunu, parní lázeň a jacuzzi, Wi-Fi v lobby. Z hotelu Répce*** lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní Bükfürdö krytou spojovací chodbou.

Ubytování:

2 os. pokoje s možností přistýlky s francouzským oknem, sociálním zařízení (koupelna a WC), TV a minibar.

Strava:

polopenze formou bufetu.

Cena zahrnuje:

autokarovou dopravu, 3x ubytování v hotelu Répce*** v Bükfürdö, 3x polopenzi - snídaně a večeře formou bufetu, pobytovou taxu, technického vedoucího, používání wellness ostrova hotelu (vnitřní bazén, whirpool, finská sauna, infra sauna, jacuzzi, parní kabina), 3 denní vstup  do termálních lázní Bük (zóna I.) tzn. léčebné bazény a bazén na vodní cvičení, župan pro os. na pevném lůžku, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje:

komplexní pojištění léčebných výloh a storno poplatků ze zdravotních důvodů (možnost dokoupení 4 dny x 29 Kč/os./den, děti do 12 let za 16 Kč/den), vratná kauce za hodinky do Bükfürdö 7 Eur/os., vstup do termálních lázní Sárvár v poslední den.

Nástupní místa:

Břeclav, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek - Místek, Hodonín, Kopřivnice, Ostrava, Otrokovice, Rožnov pod Radhoštěm, Strážnice, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vizovice, Vsetín, Zlín

Poznámka:

Orientační ceny vstupů v Bükfürdö:

zóna I.   - termální bazény (v ceně zájezdu) - celodenní 1 vstup 2.600 HUF

zóna II.  - zážitkové koupele - celodenní 1 vstup 2.800 HUF, děti 3-16 let 1.500 HUF

zóna III. - svět saun - celodenní 1 vstup 3.500 HUF, 3 hod vstup 2400 HUF

Orientační ceny vstupů v Sárvárfürdö:

celodenní vstup 11,4 EUR, děti 3-14 let 5,2 EUR

/přepočet 100 HUF = cca 9 Kč, 1 EUR = cca 27,50 Kč/

TERMÍNY

Momentálně vyprodáno