již 27 let na trhu

hotel Ajda

Kategorie:****
Země:Slovinsko
Oblast: SLOVINSKO - Moravské Toplice (Moravské Toplice)
Typ zájezdu:pobytový
Typ dopravy:autobusem
Délka zájezdu:3 dnů
Nástup:dle popisu
Strava:polopenze
Dítě od:1 400 Kč
Cena od: 5 100
Poloha:

Hotel AJDA ****

Poloha: přímo u termálního centra se nacházejí 3 vzájemně propojené hotely Termal, hotel Livada Prestige a hotel Ajda. Hotel je součástí Terme 3000 a je vhodný pro jednotlivce, rodiny s dětmi i pro páry.

TERME 3000 uzavřený lázeňský areál se soustavou 22 vnitřních a venkovních bazénů (30-38°C). Naleznete zde také tobogány , skluzavky se zvukovými a vizuálními efekty, whirpooly, umělé řeky, vodopády, vodotrysky, peřeje, sauny a mnoho dalších vodních atrakcí. Ve vybraných bazénech je tzv. "černá termální voda" - pro tuto lokalitu typický a specifický léčivý prostředek.

Bližší informace o hotelu: http://www.sava-hotels-resorts.com/en/accomodations/terme-3000-moravske-toplice/hotel-ajda/

Vybavení:

ubytovací kapacita hotelu je 157 pokojů, recepce, restaurace, výtah, aperitiv bar. Přímo v hotelu se nachází sauna (zdarma), kryté i venkovní bazény, solárium a salón krásy. Hotel je propojen chodbou s centrem zdraví a krásy Thermalium (služby za poplatek - elektroléčba, masáže, bahenní zábaly), hoteloví hosté mají neomezený vstup i do aqua parku Terme 3000

Ubytování:

2-lůžkové pokoje s možností 1přistýlky s balkonem a příslušenstvím, telefon, TV-SAT, minibar, fén, Wi-Fi, klimatizace (v ceně).

Strava:

polopenze - formou bohatého bufetu, salátový bufet (nápoje u večeří nejsou v ceně).

Cena zahrnuje:

autokarovou dopravu, 2x ubytování, 2x polopenzi formou bufetu, pobytovou taxu, technického vedoucího, koupání v termálních lázních TERME 3000, návštěva tureckých saun a bazénů s termální vodou v hotelu Ajda****, župan, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje:

komplexní pojištění léčebných výloh a storno poplatků ze zdravotních důvodů a při nedobrovolné ztrátě zaměstnání (možnost dokoupení 3 dny x 29 Kč/os./den, děti do 12 let za 16 Kč/den).

Nástupní místa:

Břeclav, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek - Místek, Hodonín, Kopřivnice, Ostrava, Rožnov pod Radhoštěm, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Vsetín, Zlín

TERMÍNY

OdjezdNávrat Typ dnů (nocí) Cena (Kč) Dítě (Kč) Strava Doprava
06.05.2018 (Ne) 08.05.2018 (Út) AN 3 (2) 5 100 za os 1 400 polopenze autobusem Objednat

Nezávazná objednávka zájezdu

Je nám líto, ale požadovaný termín se nepodařilo najít.