již 27 let na trhu

Hotel Grand Zaman Beach

Kategorie:****
Země:Turecko
Oblast: Alanya (Alanya)
Poloha:

příjemný hotel se nachází téměř v samém centru Alanye a svým klientům nabízí perfektní servis, od letiště v Antalyi je vzdálen 125 km. Slavná Kleopatřina pláž leží 50 metrů od hotelu. Doporučujeme náročnějším klientům, kteří vyhledávají krásné ubytování u Kleopatřiny pláže a bohatý all inclusive program.

Vybavení:

vstupní hala s recepcí (24 hodin), Wi-fi, směnárna, 2 výtahy, restaurace, konferenční místnost, bar u bazénu a na pláži, vnitřní a venkovní bazén s oddělenými dětskými bazény (vnitřní bazén otevřen od 15.09. do 07.11.), TV místnost, fitness, turecké lázně, parní lázně, sauna. Hotel má kapacitu 170 pokojů.

Ubytování:

moderní 2-lůžkové standardní pokoje s možností 1 přistýlky (pevné lůžko nebo rozkládací křeslo), balkon, individuální klimatizace, koupelna se sprchou, WC, fén, TV-SAT, Wi-fi, minibar (1x denně voda a minerálka), trezor, telefon, elektřina 220 V. Úklid pokojů se provádí denně, ručníky se mění každý druhý den, povlečení každý třetí den.

Strava:

ALL INCLUSIVE program:

snídaně 07:00-10:00 (restaurace, bufet), pozdní snídaně 10:00-10:30 (restaurace), oběd 12:30-14:00 (restaurace, bufet), večeře 19:00-21:00 (restaurace, bufet), turecká svačina 11:00-16:00, káva a sušenky 16:00-17:00, zmrzlina 13:30-14:30.

Program all inclusive zahrnuje všechny místní alkoholické a nealkoholické nápoje a koktejly z nich v době 10:00-00:00.Uvedená časová rozmezí all inclusive a otevíracích dob barů mohou být hotelem pozměněna.

Pláž a plážový servis:

Kleopatřina pláž s jemným pískem je vzdálená 50 m od hotelu a je oddělena místní pozemní komunikací, lehátka a slunečníky k dispozici.

Sport a zábava:

hotel pořádá 2x týdně animační program (živá hudba, turecký večer, animační show), stolní tenis, fitness, turecké lázně , plážový volejbal, vodní sporty na pláži.

Služby v ceně zájezdu:

lehátka, slunečníky a matrace u bazénu, plážový volejbal, vstup do tureckých lázní, Wi-fi, fitness, stolní tenis, zmrzlina, individuální klimatizace, minibar (denně voda a minerálka).

Služby za poplatek:

lehátka, slunečníky, matrace, ručníky, jídlo a nápoje na pláži, trezor na pokoji, masáže, peeling, dovozové nápoje, telefon, vodní sporty, prádelna, lékařská služba, dále pak vše, co není uvedeno v „Služby v ceně“.

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu z Brna/Ostravy/Prahy, letištní a bezpečnostní taxy a služby, palivový a emisní příplatek, transfer z letiště Antalya do letoviska a zpět, ubytování na 7/10/11 nocí, all inclusive program, služby delegáta, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje:

transfer na/z letiště v ČR, pojištění léčebných výloh a pojištění storno poplatků (max. plnění do 15.000 Kč), připojištění storno poplatků (max. plnění 30.000 Kč).

Fakultativní výlety:

DELFINÁRIUM - neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti delfínů. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek, plavání a focení se s delfíny. (30 EUR, děti 3-9 let 20 EUR)

TURECKÉ LÁZNĚ - HRAD - první zastávka bude u hradu v Alanyi, poté návštěva tureckých lázní, které musí každý návštěvník Turecka určitě navštívit. (25 EUR, děti 6-12 let 12 EUR)

PLAVBA JACHTOU - lodní výlet po tyrkysovém pobřeží jižního Turecka spojený s obědem na lodi. Během plavby se osvěžíte v průzračně čistém moři. (30 EUR, děti 6-12 let 15 EUR)

ZELENÝ KAŇON - celodenní výlet strávený v krásné přírodě spojený s plaváním. (50 EUR, děti 6-12 let 25 EUR)

PAMUKKALE - jednodenní výlet s prohlídkou největších vápencových teras na světě, antického Hierapolisu a návštěvou výrobny ručně tkaných koberců. (60 EUR, děti 6-12 let 30 EUR)

ALANYA - OKRUH MĚSTEM - uvidíte ty nejzajímavější části města Alanye, historický hrad, kde ve 13. století žil Sultán Aladin Keykubat a Červenou věž. Výlet končí návštěvou mešity. (25 EUR, děti 6-12 let 12 EUR)

ALANYA NÁKUPY - první zastávka bude u hradu v Alanyi, poté možnost nákupů. (10 EUR, děti 6-12 let 5 EUR)

JEEP SAFARI - výlet na jeepech po pohoří Taurus, návštěva čajovny, oběd, zastávka na koupání. (30 EUR, děti 6-12 let 15 EUR)

QUAD SAFARI - dobrodružná asi tříhodinová jízda na čtyřkolkách. (45 EUR, nevhodné pro děti do 16 let)

RAFTING - celodenní výlet spojený s obědem, rafting na řece Kupruzapari s instruktorem. (35 EUR, děti 6-12 let 25 EUR)

Ceny jsou orientační v EUR, platba je možná i v českých korunách dle aktuálního kurzu. Výlety se kupují přímo na místě u delegáta na první informativní schůzce.

Poznámka:

Občané ČR cestující do Turecké republiky musí mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dnů od data vstupu na území Turecké republiky. Pokud se některý z cestujících pohybuje s platností cestovního dokladu na hraně, doporučujeme, aby si před odjezdem prověřil podmínky vstupu do země u Velvyslanectví Turecka v Praze, které jako jediné může poskytnout závaznou a úplnou informaci.Každý občan musí cestovat se svým platným cestovním dokladem.

TERMÍNY

Momentálně vyprodáno