již 27 let na trhu

Hotel Grand Zaman Garden

Kategorie:****
Země:Turecko
Oblast: Alanya (Alanya)
Poloha:

příjemný hotel se nachází téměř v samém centru Alanye a svým klientům nabízí perfektní servis, od letiště v Antalyi je vzdálen 125 km. Skládá se ze dvou bloků, naši klienti jsou ubytováni v hlavní budově. Populární Kleopatřina pláž leží 100 metrů od hotelu a je oddělena místní pozemní komunikací. Hotel můžeme doporučit náročnějším klientům, kteří vyhledávají krásné ubytování u Kleopatřiny pláže a také rodinám s dětmi, pro které hotel vystavěl aquapark a připravil animační programy.

Vybavení:

vstupní hala s recepcí (24 hodin), Wi-fi, směnárna, 2 výtahy s panoramatickým výhledem, restaurace s terasou, 2 bary u bazénu, bar na pláži, 2 bazény, bazén pro děti, aquapark, konferenční místnost, turecké lázně, sauna, fitness, 4 televizní pavilony. Hlavní budova hotelu má kapacitu 147 pokojů.

Ubytování:

moderní 2-lůžkové standardní pokoje s možností 1 přistýlky (pevné lůžko nebo rozkládací křeslo), balkon, individuální klimatizace, koupelna se sprchou, WC, fén, TV-SAT, Wi-fi, minibar (1x denně voda a minerálka), trezor, telefon, elektřina 220 V. Úklid pokojů se provádí denně, ručníky se mění každý druhý den, povlečení každý třetí den.

Strava:

ALL INCLUSIVE program:

snídaně 07:00-10:00 (restaurace, bufet), pozdní snídaně 10:00-10:30 (restaurace), oběd 12:30-14:00 (restaurace, bufet), večeře 19:00-21:00 (restaurace, bufet), turecká svačina 11:00-16:00, káva a sušenky 16:00-17:00, zmrzlina 14:00-17:00.

Program all inclusive zahrnuje všechny místní alkoholické a nealkoholické nápoje a koktejly z nich v době 10:00-00:00. Uvedená časová rozmezí all inclusive a otevíracích dob barů mohou být hotelem pozměněna.

Pláž a plážový servis:

Kleopatřina pláž s jemným pískem je vzdálená 100 m od hotelu a je oddělena místní pozemní komunikací, lehátka a slunečníky k dispozici.

Sport a zábava:

animační program 2x týdně (živá hudba, turecký večer, animační show), fitness, stolní tenis, turecké lázně, sauna, plážový volejbal, billiard, vodní sporty na pláži.

Pro děti:

k dispozici mini klub (06-12 let), hřiště, mini disco 21:00-21:30, animační program. Aquapark 11:30-12:30 14:00-16:00.

Služby v ceně zájezdu:

lehátka, slunečníky, matrace u bazénu, Wi-fi, individuální klimatizace na pokoji, minibar (1x denně voda a minerálka), zmrzlina, fitness, stolní tenis, plážový volejbal, vstup do tureckých lázní, sauna, mini disco, mini klub.

Služby za poplatek:

lehátka, slunečníky, matrace, ručníky, jídlo a nápoje na pláži, trezor na pokoji, billiard, dovozový alkohol, džus z čerstvého ovoce, masáže, peeling, telefon, vodní sporty, prádelna, lékařská služba, dále pak vše, co není uvedeno v „Služby v ceně“.

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu z Brna/Ostravy/Prahy, letištní a bezpečnostní taxy a služby, palivový a emisní příplatek, transfer z letiště Antalya do letoviska a zpět, ubytování na 7/10/11 nocí, all inclusive program, služby delegáta, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje:

transfer na/z letiště v ČR, pojištění léčebných výloh a pojištění storno poplatků (max. plnění do 15.000 Kč), připojištění storno poplatků (max. plnění 30.000 Kč).

Fakultativní výlety:

DELFINÁRIUM - neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti delfínů. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek, plavání a focení se s delfíny. (30 EUR, děti 3-9 let 20 EUR)

TURECKÉ LÁZNĚ - HRAD - první zastávka bude u hradu v Alanyi, poté návštěva tureckých lázní, které musí každý návštěvník Turecka určitě navštívit. (25 EUR, děti 6-12 let 12 EUR)

PLAVBA JACHTOU - lodní výlet po tyrkysovém pobřeží jižního Turecka spojený s obědem na lodi. Během plavby se osvěžíte v průzračně čistém moři. (30 EUR, děti 6-12 let 15 EUR)

ZELENÝ KAŇON - celodenní výlet strávený v krásné přírodě spojený s plaváním. (50 EUR, děti 6-12 let 25 EUR)

PAMUKKALE - jednodenní výlet s prohlídkou největších vápencových teras na světě, antického Hierapolisu a návštěvou výrobny ručně tkaných koberců. (60 EUR, děti 6-12 let 30 EUR)

ALANYA - OKRUH MĚSTEM - uvidíte ty nejzajímavější části města Alanye, historický hrad, kde ve 13. století žil Sultán Aladin Keykubat a Červenou věž. Výlet končí návštěvou mešity. (25 EUR, děti 6-12 let 12 EUR)

ALANYA NÁKUPY - první zastávka bude u hradu v Alanyi, poté možnost nákupů. (10 EUR, děti 6-12 let 5 EUR)

JEEP SAFARI - výlet na jeepech po pohoří Taurus, návštěva čajovny, oběd, zastávka na koupání. (30 EUR, děti 6-12 let 15 EUR)

QUAD SAFARI - dobrodružná asi tříhodinová jízda na čtyřkolkách. (45 EUR, nevhodné pro děti do 16 let)

RAFTING - celodenní výlet spojený s obědem, rafting na řece Kupruzapari s instruktorem. (35 EUR, děti 6-12 let 25 EUR)

Ceny jsou orientační v EUR, platba je možná i v českých korunách dle aktuálního kurzu. Výlety se kupují přímo na místě u delegáta na první informativní schůzce.

Poznámka:

Občané ČR cestující do Turecké republiky musí mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dnů od data vstupu na území Turecké republiky. Pokud se některý z cestujících pohybuje s platností cestovního dokladu na hraně, doporučujeme, aby si před odjezdem prověřil podmínky vstupu do země u Velvyslanectví Turecka v Praze, které jako jediné může poskytnout závaznou a úplnou informaci.Každý občan musí cestovat se svým platným cestovním dokladem.

TERMÍNY

Momentálně vyprodáno