již 27 let na trhu

Hotel Kleopatra Dreams Beach

Kategorie:****
Země:Turecko
Oblast: Alanya (Alanya)
Poloha:

oblíbený hotel s prostornými moderně zařízenými pokoji leží hned u slavné Kleopatřiny pláže, která je oddělena místní pozemní komunikací. Hotel se nachází přibližně 2 km od centra Alanye, letiště v Antalyi je vzdáleno 123 km. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří vyhledávají ubytování v příjemném hotelu u Kleopatřiny pláže s all inclusive programem a nápoji na pláži v ceně.

Vybavení:

vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, bufet na pláži, Wi-fi, 2 konferenční místnosti, bazén s oddělenou dětskou částí, sauna, turecké lázně, fitness. Kapacita hotelu je 194 pokojů.

Ubytování:

2-lůžkové standardní pokoje s možností 1 přistýlky (rozkládací křeslo nebo pevné lůžko), balkon, individuální klimatizace, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV-SAT, minilednice, trezor. K dispozici na vyžádání rodinné pokoje se 2 oddělenými místnostmi, 3-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky nebo 4-lůžkové pokoje, mají 1 nebo 2 klimatizace, společnou koupelnu se sprchou nebo vanou, TV-SAT a balkon. Pokoje jsou denně uklízeny.

Strava:

ALL INCLUSIVE program:

snídaně 08:00-10:00, oběd 12:30-14:00, večeře 19:30-21:00, káva a sušenky 16:00-17:00. Snídaně, oběd a večeře formou bufetu jsou podávány v hotelové restauraci. Lobby bar 10:00-23:00 (rakı, gin, vodka, konak, místní likérky, pivo , víno , čaj, káva, kola, fanta, sprite, minerálka, voda v ceně). Bufet na pláži 10:00-17:00 (pivo, čaj, káva, nealkoholické nápoje, voda a minerálka v ceně).

V all inclusive programu jsou zahrnuty všechny místní alkoholické a nealkoholické nápoje v době 10:00-23:00. Uvedená časová rozmezí all inclusive a otevíracích dob barů mohou být hotelem pozměněna.

Pláž a plážový servis:

krásná písečná Kleopatřina pláž je od hotelu oddělena místní pozemní komunikací, lehátka, slunečníky a nápoje k dispozici.

Sport a zábava:

2x týdně animační program, stolní tenis, kulečník, turecké lázně, sauna, fitness, vodní sporty.

Služby v ceně zájezdu:

lehátka, slunečníky a matrace u bazénu, Wi-fi, individuální klimatizace na pokoji, minilednice, nápoje na pláži (pivo, čaj, káva, nealkoholické nápoje, voda a minerálka).

Služby za poplatek:

lehátka, slunečníky a matrace na pláži, zmrzlina, dovozové nápoje, ledový čaj, cappuccino, espresso, turecká káva, džus z čerstvých pomerančů, tradiční turecký nápoj ayran, telefon, prádelna, sauna, masáže, turecké lázně, fitness, stolní tenis, kulečník, trezor na pokoji, vodní sporty, lékařská služba, dále pak vše, co není uvedeno v „Služby v ceně“.

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu z Brna/Ostravy/Prahy, letištní a bezpečnostní taxy a služby, palivový a emisní příplatek, transfer z letiště Antalya do letoviska a zpět, ubytování na 7/10/11 nocí, all inclusive program, služby delegáta, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje:

transfer na/z letiště v ČR, pojištění léčebných výloh a pojištění storno poplatků (max. plnění do 15.000 Kč), připojištění storno poplatků (max. plnění 30.000 Kč).

Fakultativní výlety:

DELFINÁRIUM - neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti delfínů. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek, plavání a focení se s delfíny. (30 EUR, děti 3-9 let 20 EUR)

TURECKÉ LÁZNĚ - HRAD - první zastávka bude u hradu v Alanyi, poté návštěva tureckých lázní, které musí každý návštěvník Turecka určitě navštívit. (25 EUR, děti 6-12 let 12 EUR)

PLAVBA JACHTOU - lodní výlet po tyrkysovém pobřeží jižního Turecka spojený s obědem na lodi. Během plavby se osvěžíte v průzračně čistém moři. (30 EUR, děti 6-12 let 15 EUR)

ZELENÝ KAŇON - celodenní výlet strávený v krásné přírodě spojený s plaváním. (50 EUR, děti 6-12 let 25 EUR)

PAMUKKALE - jednodenní výlet s prohlídkou největších vápencových teras na světě, antického Hierapolisu a návštěvou výrobny ručně tkaných koberců. (60 EUR, děti 6-12 let 30 EUR)

ALANYA - OKRUH MĚSTEM - uvidíte ty nejzajímavější části města Alanye, historický hrad, kde ve 13. století žil Sultán Aladin Keykubat a Červenou věž. Výlet končí návštěvou mešity. (25 EUR, děti 6-12 let 12 EUR)

ALANYA NÁKUPY - první zastávka bude u hradu v Alanyi, poté možnost nákupů. (10 EUR, děti 6-12 let 5 EUR)

JEEP SAFARI - výlet na jeepech po pohoří Taurus, návštěva čajovny, oběd, zastávka na koupání. (30 EUR, děti 6-12 let 15 EUR)

QUAD SAFARI - dobrodružná asi tříhodinová jízda na čtyřkolkách. (45 EUR, nevhodné pro děti do 16 let)

RAFTING - celodenní výlet spojený s obědem, rafting na řece Kupruzapari s instruktorem. (35 EUR, děti 6-12 let 25 EUR)

Ceny jsou orientační v EUR, platba je možná i v českých korunách dle aktuálního kurzu. Výlety se kupují přímo na místě u delegáta na první informativní schůzce.

Poznámka:

Občané ČR cestující do Turecké republiky musí mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dnů od data vstupu na území Turecké republiky. Pokud se některý z cestujících pohybuje s platností cestovního dokladu na hraně, doporučujeme, aby si před odjezdem prověřil podmínky vstupu do země u Velvyslanectví Turecka v Praze, které jako jediné může poskytnout závaznou a úplnou informaci.Každý občan musí cestovat se svým platným cestovním dokladem.

TERMÍNY

Momentálně vyprodáno