již 27 let na trhu

Hotel Kleopatra Dreams Beach

Kategorie:****
Země:Turecko
Oblast: Alanya (Alanya)
Typ zájezdu:pobytový
Typ dopravy:letecky
Délka zájezdu:8 dnů
Nástup:Brno, Ostrava, Praha
Strava:all inclusive
Dítě od:7 800 Kč
Cena od: 14 500
Poloha:

oblíbený hotel s prostornými moderně zařízenými pokoji leží hned u slavné Kleopatřiny pláže, která je oddělena místní pozemní komunikací. Hotel se nachází přibližně 2 km od centra Alanye, letiště v Antalyi je vzdáleno 123 km. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří vyhledávají ubytování v příjemném hotelu u Kleopatřiny pláže s all inclusive programem a nápoji na pláži v ceně.

Vybavení:

vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, bufet na pláži, Wi-fi, 2 konferenční místnosti, bazén s oddělenou dětskou částí, sauna, turecké lázně, fitness. Kapacita hotelu je 194 pokojů.

Ubytování:

2-lůžkové standardní pokoje s možností 1 přistýlky (rozkládací křeslo nebo pevné lůžko), balkon, individuální klimatizace, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV-SAT, minilednice, trezor. K dispozici na vyžádání rodinné pokoje se 2 oddělenými místnostmi, 3-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky nebo 4-lůžkové pokoje, mají 1 nebo 2 klimatizace, společnou koupelnu se sprchou nebo vanou, TV-SAT a balkon. Pokoje jsou denně uklízeny.

Strava:

ALL INCLUSIVE program:

snídaně 08:00-10:00, oběd 12:30-14:00, večeře 19:30-21:00, káva a sušenky 16:00-17:00. Snídaně, oběd a večeře formou bufetu jsou podávány v hotelové restauraci. Lobby bar 10:00-23:00 (rakı, gin, vodka, konak, místní likérky, pivo , víno , čaj, káva, kola, fanta, sprite, minerálka, voda v ceně). Bufet na pláži 10:00-17:00 (pivo, čaj, káva, nealkoholické nápoje, voda a minerálka v ceně).

V all inclusive programu jsou zahrnuty všechny místní alkoholické a nealkoholické nápoje v době 10:00-23:00. Uvedená časová rozmezí all inclusive a otevíracích dob barů mohou být hotelem pozměněna.

Pláž a plážový servis:

krásná písečná Kleopatřina pláž je od hotelu oddělena místní pozemní komunikací, lehátka, slunečníky a nápoje k dispozici.

Sport a zábava:

2x týdně animační program, stolní tenis, kulečník, turecké lázně, sauna, fitness, vodní sporty.

Služby v ceně zájezdu:

lehátka, slunečníky a matrace u bazénu, Wi-fi, individuální klimatizace na pokoji, minilednice, nápoje na pláži (pivo, čaj, káva, nealkoholické nápoje, voda a minerálka).

Služby za poplatek:

lehátka, slunečníky a matrace na pláži, zmrzlina, dovozové nápoje, ledový čaj, cappuccino, espresso, turecká káva, džus z čerstvých pomerančů, tradiční turecký nápoj ayran, telefon, prádelna, sauna, masáže, turecké lázně, fitness, stolní tenis, kulečník, trezor na pokoji, vodní sporty, lékařská služba, dále pak vše, co není uvedeno v „Služby v ceně“.

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu z Brna/Ostravy/Prahy, letištní a bezpečnostní taxy a služby, palivový a emisní příplatek, transfer z letiště Antalya do letoviska a zpět, ubytování na 7/10/11 nocí, all inclusive program, služby delegáta, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje:

transfer na/z letiště v ČR, pojištění léčebných výloh a pojištění storno poplatků (max. plnění do 15.000 Kč), připojištění storno poplatků (max. plnění 30.000 Kč).

Fakultativní výlety:

DELFINÁRIUM - neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti delfínů. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek, plavání a focení se s delfíny. (30 EUR, děti 3-9 let 20 EUR)

TURECKÉ LÁZNĚ - HRAD - první zastávka bude u hradu v Alanyi, poté návštěva tureckých lázní, které musí každý návštěvník Turecka určitě navštívit. (25 EUR, děti 6-12 let 12 EUR)

PLAVBA JACHTOU - lodní výlet po tyrkysovém pobřeží jižního Turecka spojený s obědem na lodi. Během plavby se osvěžíte v průzračně čistém moři. (30 EUR, děti 6-12 let 15 EUR)

ZELENÝ KAŇON - celodenní výlet strávený v krásné přírodě spojený s plaváním. (50 EUR, děti 6-12 let 25 EUR)

PAMUKKALE - jednodenní výlet s prohlídkou největších vápencových teras na světě, antického Hierapolisu a návštěvou výrobny ručně tkaných koberců. (60 EUR, děti 6-12 let 30 EUR)

ALANYA - OKRUH MĚSTEM - uvidíte ty nejzajímavější části města Alanye, historický hrad, kde ve 13. století žil Sultán Aladin Keykubat a Červenou věž. Výlet končí návštěvou mešity. (25 EUR, děti 6-12 let 12 EUR)

ALANYA NÁKUPY - první zastávka bude u hradu v Alanyi, poté možnost nákupů. (10 EUR, děti 6-12 let 5 EUR)

JEEP SAFARI - výlet na jeepech po pohoří Taurus, návštěva čajovny, oběd, zastávka na koupání. (30 EUR, děti 6-12 let 15 EUR)

QUAD SAFARI - dobrodružná asi tříhodinová jízda na čtyřkolkách. (45 EUR, nevhodné pro děti do 16 let)

RAFTING - celodenní výlet spojený s obědem, rafting na řece Kupruzapari s instruktorem. (35 EUR, děti 6-12 let 25 EUR)

Ceny jsou orientační v EUR, platba je možná i v českých korunách dle aktuálního kurzu. Výlety se kupují přímo na místě u delegáta na první informativní schůzce.

Poznámka:

Občané ČR cestující do Turecké republiky musí mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dnů od data vstupu na území Turecké republiky. Pokud se některý z cestujících pohybuje s platností cestovního dokladu na hraně, doporučujeme, aby si před odjezdem prověřil podmínky vstupu do země u Velvyslanectví Turecka v Praze, které jako jediné může poskytnout závaznou a úplnou informaci.Každý občan musí cestovat se svým platným cestovním dokladem.

TERMÍNY

Vámi zvolené kombinaci neodpovídá žádný zájezd. Změňte proto podmínky vyhledávání.

Nezávazná objednávka zájezdu

Je nám líto, ale požadovaný termín se nepodařilo najít.