již 27 let na trhu

Hotel Pekcan

Kategorie:***
Země:Turecko
Oblast: Alanya (Alanya)
Poloha:

oblíbený hotel v oblasti Oba leží 2 km od centra Alanye, od letiště v Antalyi je vzdálen 130 km. Proto je vyhledáván klienty, kteří touží po dovolené v centru města se spousty obchodů, restaurací a barů. Krásná písečná hotelová pláž se nachází 200 m od hotelu, přístup podchodem pod pozemní komunikací.

Vybavení:

vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah, restaurace (vnitřní část klimatizovaná, venkovní část u bazénu nad střešená), bar u bazénu a na pláži, Wi-fi, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži.

Ubytování:

2-lůžkové nebo 3-lůžkové standardní pokoje s možností 1 přistýlky, balkon, manželská postel nebo oddělené postele, koupelna se sprchou, WC, fén, TV-SAT, telefon, minilednice (1 láhev vody po příjezdu), individuální klimatizace, trezor. Pro větší skupiny a rodiny hotel disponuje velkými standardní pokoji s maximální obsazeností 5 osob nebo rodinnými pokoji s maximální obsazeností 5 osob, které mají 2 oddělené místnosti a společnou koupelnu s vanou a WC, TV a klimatizací.

Strava:

ALL INCLUSIVE program:

snídaně 07:30-10:00 (bufet), oběd 12:30-14:00 (bufet), večeře 19:00-21:00 (bufet), káva a sušenky 16:00-17:00 (bar u bazénu), půlnoční polévka 23:00-23:30 (restaurace).

Program all inclusive zahrnuje všechny místní alkoholické a nealkoholické nápoje a koktejly z nich v době od 10:00-23:00. Uvedená časová rozmezí all inclusive mohou být hotelem pozměněna.

Pláž a plážový servis:

krásná písečná pláž je od hotelu vzdálena 200 metrů, přístup podchodem pod pozemní komunikací. K dispozici na pláži lehátka a slunečníky.

Sport a zábava:

plážový volejbal, šipky, vodní sporty na pláži.

Pro děti:

malé dětské hřiště.

Služby v ceně zájezdu:

lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, Wi-fi, šipky, dětská postýlka na pokoji, minilednice s 1 lahví vody po příjezdu, plážový volejbal.

Služby za poplatek:

trezor, zmrzlina, turecká káva, džus z čerstvých pomerančů, ledový čaj, cappuccino, prádelna, vodní sporty na pláži, plážový bar, pokojová služba, dovozový alkohol, nápoje v lahvích, lékařská služba, dále pak vše, co není uvedeno v „Služby v ceně“.

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu z Brna/Ostravy/Prahy, letištní a bezpečnostní taxy a služby, palivový a emisní příplatek, transfer z letiště Antalya do letoviska a zpět, ubytování na 7/10/11 nocí, all inclusive program, služby delegáta, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje:

transfer na/z letiště v ČR, pojištění léčebných výloh a pojištění storno poplatků (max. plnění do 15.000 Kč), připojištění storno poplatků (max. plnění 30.000 Kč).

Fakultativní výlety:

DELFINÁRIUM - neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti delfínů. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek, plavání a focení se s delfíny. (30 EUR, děti 3-9 let 20 EUR)

TURECKÉ LÁZNĚ - HRAD - první zastávka bude u hradu v Alanyi, poté návštěva tureckých lázní, které musí každý návštěvník Turecka určitě navštívit. (25 EUR, děti 6-12 let 12 EUR)

PLAVBA JACHTOU - lodní výlet po tyrkysovém pobřeží jižního Turecka spojený s obědem na lodi. Během plavby se osvěžíte v průzračně čistém moři. (30 EUR, děti 6-12 let 15 EUR)

ZELENÝ KAŇON - celodenní výlet strávený v krásné přírodě spojený s plaváním. (50 EUR, děti 6-12 let 25 EUR)

PAMUKKALE - jednodenní výlet s prohlídkou největších vápencových teras na světě, antického Hierapolisu a návštěvou výrobny ručně tkaných koberců. (60 EUR, děti 6-12 let 30 EUR)

ALANYA - OKRUH MĚSTEM - uvidíte ty nejzajímavější části města Alanye, historický hrad, kde ve 13. století žil Sultán Aladin Keykubat a Červenou věž. Výlet končí návštěvou mešity. (25 EUR, děti 6-12 let 12 EUR)

ALANYA NÁKUPY - první zastávka bude u hradu v Alanyi, poté možnost nákupů. (10 EUR, děti 6-12 let 5 EUR)

JEEP SAFARI - výlet na jeepech po pohoří Taurus, návštěva čajovny, oběd, zastávka na koupání. (30 EUR, děti 6-12 let 15 EUR)

QUAD SAFARI - dobrodružná asi tříhodinová jízda na čtyřkolkách. (45 EUR, nevhodné pro děti do 16 let)

RAFTING - celodenní výlet spojený s obědem, rafting na řece Kupruzapari s instruktorem. (35 EUR, děti 6-12 let 25 EUR)

Ceny jsou orientační v EUR, platba je možná i v českých korunách dle aktuálního kurzu. Výlety se kupují přímo na místě u delegáta na první informativní schůzce.

Poznámka:

Občané ČR cestující do Turecké republiky musí mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dnů od data vstupu na území Turecké republiky. Pokud se některý z cestujících pohybuje s platností cestovního dokladu na hraně, doporučujeme, aby si před odjezdem prověřil podmínky vstupu do země u Velvyslanectví Turecka v Praze, které jako jediné může poskytnout závaznou a úplnou informaci. Každý občan musí cestovat se svým platným cestovním dokladem.

TERMÍNY

Momentálně vyprodáno